V současné době je na trhu k dispozici mnoho druhů otopných těles, nejpopulárnější jsou však panelová tělesa, která umožňují dosáhnout optimální kompromis mezi jejich estetickou hodnotou a účinností. Umožňují rychle vytopit místnost a jsou dostupná v rozličných rozměrech. Společnost Stelrad vyrábí na moderních linkách klasické modely Compact a Novello, a také modely pro zákazníky, kteří mají zájem o designové provedení. Otopné těleso, které topí a je také estetickým doplňkem, je předpokladem pro kvalitní design interiéru. Široké spektrum rozměrů a barev dovoluje, abychom při navrhování vytápění nemuseli slevovat z požadavku na originální vzhled. Na pozadí klasických modelů se vyjímá designová řada topidel Planar a Planar Style s hladkým předním dekoračním panelem. Díky zajímavým vzorům a atypické formě nebudou tato tělesa představovat tuctový interiérový prvek v každém domě.
Modely Planar doplňuje řada svislých otopných těles Vertex Plan a Style, která se vynikajícím způsobem hodí do místností s velkými prosklenými plochami, kde pro otopná tělesa zbývá jen málo místa.
Díky optimálnímu poměru vytápění zářením a konvekčního vytápění zajišťují otopná tělesa Stelrad komfortní rozložení teploty v místnostech. Volba otopných těles Stelrad je výsledkem příznivé ceny za jednotku topného výkonu, vysoké účinnosti, životnosti otopných těles a mnohaleté záruky.
Otopná tělesa Stelrad dosahují vynikající kompatibility se všemi systémy vytápění, jak tradičními ocelovými a měděnými, tak i se systémy z vrstvených trubek nebo PVC.
Nabídka obsahuje také speciální modely Reno Compact určené pro nahrazení litinových otopných těles v rámci renovací.